Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaTarsusTarsus'ta yollar deterjanla yıkanıyor

Tarsus’ta yollar deterjanla yıkanıyor

Mersin’in Tarsus ilçesinin sokak ve caddeler deterjanlı ve tazyikli su ile yıkanıp temizleniyor.

Tarsus Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir içerisindeki sokak ve caddelerde deterjanlı su ile yıkama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sıcak geçen yaz aylarında vatandaşı rahatsız edici etkenlerden uzak tutmak için, yollarda oluşan kirlenme ve tozlanmadan dolayı, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol süpürme araçlarıyla yolları süpürüp deterjanlı suyla yıkanıp, koku giderici kullanılıyor.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, hava sıcaklığı ve aşırı nemin, çöplerin kısa sürede kokmasına sebep olduğunu, daha önceden başlattıkları konteyner yıkanmasının ardından sokak ve caddeleri temizledikten sonra yıkadıklarını ve mis gibi kokmasını sağladıklarını ifade etti.

Vatandaşlar mahallelerindeki sokak ve caddelerin yıkanmasından dolayı Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’a ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getiriyor.

TARSUS İLÇESİNİNDE SOKAK VE CADDELER DETERJANLI VE TAZYİKLİ SU İLE YIKANIP TEMİZLENİYOR.

Gece ve gündüz vardiyalarıyla 24 saat çalışmalarını sürdüren ekipler, şehirdeki tüm cadde ve sokak ile kaldırımlarda yaptıkları temizlik çalışmalarıyla daha temiz bir Tarsus için mücadele ediyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments