Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaSİYASETKocamaz, "meydanı boş bulanlar, bulanık suda balık avlamaya çalışıyor"

Kocamaz, “meydanı boş bulanlar, bulanık suda balık avlamaya çalışıyor”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, bütün siyasi partilerin, hatta diğer büyükşehir adaylarının kendi vereceği karara endekslediğini belirterek, meydanı boş bulanların bulanık suda balık avlamaya çalıştığını ancak Mersin’i yarı yolda bırakmayacağını açıkladı.

Burhanettin Kocamaz, yaptığı açıklamada “meydanı boş bulanlar, bulanık suda balık avlamaya çalışanlar, gündemle ilgili kendi düşüncelerini, ya da içlerinden geçenleri anlatarak akıllarınca algı oluşturmaya çabalıyorlar. Oysa yazılanların bir çoğunun gerçekle uzaktan yakından herhangi bir alakası yok” dedi.

Kocamaz “Şu bir gerçek; Türkiye ve bütün siyasi partiler Mersin’e ve bizim vereceğimiz karara endekslenmiş durumda. Hatta başka İller ya da Büyükşehirler dahil herkes Mersin’le ilintilendirerek yorum yapıyor. Ne mutlu bizlere ki Mersin’liyiz ya da Mersin’de yaşıyoruz. Ve herkesin dikkati de Mersin’de. Bu durum ortalıkta çok fazla bilgi kirliliğine sebep oluyor” dedi.

Kocamaz, kendisini destekleyen seçmenlere seslenerek, “Ben buradan tüm Mersin sevdalılarına, gönüldaşlarımıza, değerli hemşehrilerimize ve bizimle birlikte yola çıkan, yol arkadaşlığı yapan, Mersin’i sahiplenen herkese bir kere daha belirtmek istiyorum ki sakin olup biraz daha sabırla bekleyelim ve görelim. Hiç kimse bizim, birlikte yola çıktığımız arkadaşları ya da Mersin’i yarı yolda ve ya sahipsiz bırakacağımızı zannetmesin. Biz bu işte varız ve konjonktürü, gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz. Herkes bilsin, herkes duysun ki gönüller birleşecek, meydanlar yine şenlenecek, yine gümbür gümbür olacak! Mersinli ahde vefasını gösterecek. Ve hizmetlerin devamı için birlikte hareket edecek ve hizmetlere devam diyecek” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments