Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaSİYASETKocamaz: "Kesinlikle yalan söylüyor"

Kocamaz: “Kesinlikle yalan söylüyor”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “kendisi aday olmayacağından dolay Hamit Tuna aday gösterildi” diyenleri yalancılıkla suçladı.

Kocamaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, adaylığı ile ilgili defalarca açıklama yapmasına rağmen, maksatlı olarak yalan ve yanlış, gerçekle alakası olmayan bir şekilde çarpıtılmış bir bilgi pompalanmaya çalışıldığını belirtti. Burhanettin Kocamaz’ın yazılı açıklaması şöyle:

“Güya Burhanettin Kocamaz “Aday olmayacağım” dediğim için MHP Hamit Tuna’yı aday göstermiş! Bu ifadeyi her kim kullanıyorsa bilinsin ki kesinlikle yalan söylüyor! Bu ifadeyi halktan gelen tepkileri hafifletmek amacıyla uyanıklık yaparak söyledikleri gün gibi aşikar!

Benim böyle bir açıklama yaptığımı söyleyenler bu açıklamanın yerini ve zamanını ispat etmek zorundadır! Bu süreç benim hiçbir haberim olmadan, hatta 25 yıllık Belediye Başkanlığım ve hizmetlerim için bir teşekkür etme nezaketi dahi gösterilmeden bir vefasızlık örneği olarak gerçekleşmiştir!

Ben, halkımıza karşı yapılan bu yalan, yanlış ve aldatmaya yönelik nezaketsiz ifadeleri kullananlar her kim ise tümünü kınıyor, halkımızın olayı tüm gerçekleri ile öğrenmesinde fayda görüyor ve bizim gibi sevdası Mersin olan tüm hemşehrilerimi Allah’a emanet ediyorum!

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments