Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaSilifkeHemşire Feray 'ı gözyaşlarına boğan karşılaşma

Hemşire Feray ‘ı gözyaşlarına boğan karşılaşma

Mersin’de gittiği bir cinayet vakasında geriye kalan 6 aylık bebeği emziren hemşire Feray , 7 yıl sonra süt verdiği çocukla karşılaşınca gözyaşlarına boğuldu.

Mersin’de 7 yıl önce bir cinayet vakasına giden 112 çalışanı Feray Sarıbaş adlı hemşire, olay yerinde bir aile faciasıyla karşılaştı. Anne dahil 4 kişi hayatını kaybederken, geriye sadece 6 aylık bir bebek kaldı.

Bebek olay yerinden uzaklaştırılarak ambulansa konuldu ancak ağlaması bir türlü durmadı. Olay yerine müdahale için gelen ve henüz yeni doğum yapmış bir anne olan hemşire Feray Sarıbaş, ağlayan bebeği kucağına alıp emzirip uyuttuktan sonra yetkililere teslim etti.

Geçtiğimiz günlerde Mersin’in Silifke ilçesinde yaşanan bir olaya giden 112 görevlisi Feray hemşire, olay yerinde bir çocukla karşılaştı. Bu çocuğun 7 yıl önce işlenen cinayetten geriye tek kalan ve o gün emzirdiği bebek olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Çocuğa yine bir anne şefkatiyle sarılan Feray hemşire, çocuğu evine götürerek, kendi kızı ile tanıştırdı. Feray hemşire, süt verdiği bebeği kendi oğlu gibi görüp, “Hoş geldin aileme oğlum. Kardeş candır, evlat candır. Süt kardeşliği. Çok şükür bin şükür” diyerek sevincini paylaştı.

FERAYE HEMŞİRE, EVİNE GÖTÜRDÜĞÜ ÇOCUĞU KIZIYLA TANIŞTIRDI, “HOŞGELDİN AİLEME OĞLUM. KARDEŞ CANDIR. EVLAT CANDIR. SÜT KARDEŞLİĞİ. ÇOK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜR” DİYEREK SEVİNCİNİ PAYLAŞTI.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments