Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaMezitliMezitli'de TTF Senyör Tenis Turnuvası başlıyor

Mezitli’de TTF Senyör Tenis Turnuvası başlıyor

Mezitli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Haziran ayında kurulmasına rağmen büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Tenis Federasyonu Senyörler turnuvasını aldı.

20 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan turnuvaya Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yaş gruplarında başarılı oyuncular katılacak.

50 erkek, 28 kadın toplam 78 lisanslı oyuncunun katılacağı turnuva, erkek ve kadınlarda 4 ayrı yaş kategorisinde oynanacak.

Özellikle, erkeklerde 40 yaş üstü oyuncularının da dahil olduğu 35+ yaş grubunda; heyecanın daha yüksek geçmesi bekleniyor. Bu grupta Mersin’li milli oyuncular; Cuma Durgun, Cengiz Tan, Mehmet Şimşek, Ferhat Akkaya 1. olabilmek için mücadele edecekler. Kadınlarda ise Mersin’den milli oyuncular Nejla Günay Karoğlu, İlkim Tahinci, Necla Bayıroğlu, Kristin Micaleff Botros, Ayşe Aygar, Necla Bayıroğlu, Gülçin Asasoğlu klasmanlarında başarıya ulaşmak için mücadele edecekler.

Tenisseverlerin büyük bir merakla beklediği turnuva Çarşamba günü saat 13.00 de başlayacak. Müsabakları TFF’dan Başhakem Faruk Küreci ve Pınar koç yönetecek. Hafta sonu turnuvası cumartesi günü yapılacak finallerin ardından ve ödül töreni ile son bulacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments