Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaMezitliMezitli’de kök hücre bağışı kampanyası

Mezitli’de kök hücre bağışı kampanyası

Mezitli Belediyesinin destekleriyle Kızılay Mersin Şubesi, Kızkalesi, Akdeniz, Erdemli Rotary Kulüpleri iş birliği ile ‘Hücrelerimiz de İyilik Var’ kampanyası gerçekleştirildi. Mezitli Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirilen kampanyaya yoğun katılım gösteren gönüllüler kök hücre bağışında bulundu.

Gün boyu kan ve kök hücre bağışı toplanan kampanya ihtiyaç sahibi hastalar için umut oldu.

BAŞKAN TARHAN, BAĞIŞÇILARA ÇİKOLATA İKRAM ETTİ

Kampanya öncesi gerçekleştirilen açılışa Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın yanı sıra, Türk Kızılayı Mezitli Şube Başkanı Bekir Özarslan, Kızkalesi Rotary Kulübü başkanı Zehra Korkmaz, Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı Melike Yılmaz, Erdemli Rotary Kulübü Başkanı Haşim Gazi Hız, Rotaryanlar, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kızılay Başkanı Bekir Özarslan, Başkan Neşet Tarhan’a verdiği katkılar nedeniyle teşekkür belgesi sundu. Kızılay yeleği giyen Başkan Tarhan, standları ziyaret ederek, kan veren vatandaşlara çikolata ikram etti.

‘İNSANLARIN HAYATINA DOKUNMAK İSTİYORUZ’

Konuşmasında verdiği destekler nedeniyle Başkan Tarhan’a teşekkür eden Kızkalesi Rotary Kulübü Başkanı Zehra Korkmaz, “Başkanımız Neşet Tarhan, tüm sivil toplum kuruluşlarının projelerine destek veriyor, bizzat kendisi katılarak onurlandırıyor. Bugün çok anlamlı ve özel bir etkinliğe imza atıyoruz. Hepimizin bildiği gibi dünyada kök hücreye büyük ihtiyaç duyuluyor. Biz de bugün insanların hayatına dokunmak, belki de hayatlarını kurtarmak amacıyla kök hücre bağış kampanyası düzenledik. Burada yapılacak kan bağışı ve kök hücre bağışı ile belki bir annenin, babanın, çocuğumuzun hayatını kurtaracağız. Başta Başkanımız Neşet Tarhan olmak üzere böylesi özel ve hayati bir amaç için buraya gelen, bağışta bulunan herkese teşekkür ederim”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments