Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMezitliMezitli Belediye Meclisi, yeni binada ilk toplantısını yaptı

Mezitli Belediye Meclisi, yeni binada ilk toplantısını yaptı

Mezitli Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan başkanlığında, Yeni Hizmet Binasında yapıldı.

Sanayi Caddesi üzerinde faaliyete geçen yeni Belediye Hizmet Binası içerisinde yapılan meclis salonunda tüm ayrıntılar son sisteme göre tasarlandı.Toplam 108 kişilik sabit, ek koltuklarıyla birlikte 250 kişinin aynı anda kullanabileceği meclis salon engelli rampası, görüntüleme ve kayıt sistemi gibi teknik imkânlarıyla ilçeye yakışır modern bir yapıya sahip oldu. Salonda, meclis üyelerinin yanı sıra birim müdürleri, misafirler ve basın içinde özel bölümler bulunuyor. Salonun yanı sıra grup toplantı odalarının da yer aldığı yeni Hizmet Binasıyla birlikte Mezitli Belediyesi Meclisi Üyeleri, Mersin’de ilk kez gerçekleştirilen bir ayrıcalığa da sahip oldular.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Çok zor bir dönemde yaptığımız özverili çalışma ile çok önemli bir mekâna kavuştuk. Mersin’de hiç olmayan bir şeyi de yaparak meclis üyelerimize grup toplantı salonları da yaptık. Meclis üyelerimizin görevlerini sağlıklı bir şekilde yürüteceği her ayrıntının düşünüldüğü salonda halkımız ve ilçemiz için hayırlı kararlar almanızı diliyorum” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments