Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaKÜLTÜR ve SANATHande Ataizi Mersin'de 'Kum Kraliçesi' oldu

Hande Ataizi Mersin’de ‘Kum Kraliçesi’ oldu

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi’nin bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiği Kum Festivali kapsamında ünlü oyuncu Hande Ataizi, ‘Kum Kraliçesi’ olarak çocuklara hikayeler anlattı.

Ünlü sanatçı Hande Ataizi, Forum Mersin Kum Festivali kapsamında düzenlenen ‘Masal Anlatıcıları’ etkinliğine ‘Kum Kraliçesi’ rolüyle katıldı. Forum Mersin misafirlerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen etkinlikte Ataizi, katılımcıları hayal dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkardı.

Yaklaşık 1.5 saat klasik dünya masal kitaplarından çeşitli hikayeleri okuyan Hande Ataizi, miniklerle bol bol sohbet ederek onların da bu gizemli dünyada hayal kurmalarına olanak sağladı.

FORUM MERSİN ALIŞ VERİŞ MERKEZİ’NİN BU YIL İKİNCİ KEZ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KUM FESTİVALİ KAPSAMINDA ÜNLÜ OYUNCU HANDE ATAİZİ, ‘KUM KRALİÇESİ’ OLARAK ÇOCUKLARA HİKAYELER ANLATTI.

Ayrıca eğlenceli buluşmaya katılanlar, bu yıl ‘Masal Kahramanları’ temasıyla düzenlenen kum heykelleri sergisini de görme fırsatı yakaladı. 6 heykeltraşın Sinbad, Pinokyo ve Gepetto, Papunzel ve Kulesi, Pater Pan, Küçük Prens ve Tilki, Çizmeli Kedi, Bremen Mızıkacıları, Hansel ve Gretel ve Deniz Kızı’na kumla hayat verdiği dev eserler, ağustos ayının sonuna kadar Forum Mersin ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments