Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaErdemliEkmek teknesi minibüs, gelin arabası oldu

Ekmek teknesi minibüs, gelin arabası oldu

Mersin’in Erdemli ilçesinde bir şoför, ekmek teknesi minibüsünü gelin arabası yaptı. Şoförün eşinin de onayıyla gelin arabası yaptığı minibüs, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

 

Minibüsten gelin arabasıyla şehir turu atan Celil ve Meryem çiftinin yolu fotoğraf çektirmek isteyenlerce de kesildi. Kimileri gelin arabası olan minibüsle öz çekim yaptı.

 

Ekmek teknesini eşinin de onayıyla gelin arabası yaptığını belirten damat Celil Top, “Eşimle beraber bir karar verdik, bir değişiklik olsun istedik. Ekmeğimize nasıl sahip çıktığımızı görsünler dedik. Aşkıma bir sürpriz yaptım. Ekmek teknemi gelin arabası yaptım” dedi.

 

Gelin Meryem Top ise, “Çok değişik bir şey oldu. Her zaman modelli arabalarla olacağına, bir farkındalık oluşturmak istedik. İnsanların biraz da fikirlerini değiştirmek istedik. Alışılmışın dışına çıkalım istedik. Eşime teşekkür ediyorum. Çok mutluyum” diye konuştu.

 

Şehir turunun ardından gelin ve damat mütevazi süslenen ekmek tekneleri minibüsleriyle, düğünün yapılacağı salonun yolunu tuttu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments