Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaAkdenizLALALA Dünyası, Akdenizli çocuklarla buluşuyor

LALALA Dünyası, Akdenizli çocuklarla buluşuyor

Ezo Sunal’ın hazırladığı eğitici, öğretici ve keyifli etkinliklerin yer aldığı LALALA DÜNYASI; Akdeniz Belediyesi ve Belediye Başkanı Gültak’ın sosyal medya hesapları üzerinden, yarın saat 11:00’den itibaren kapılarını miniklere açacak.

Akdeniz Belediyesi, Koronavirüs salgınından korunmaları amacıyla evlerinden çıkmalarına tedbir getirilen çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri ve canlarının sıkılmaması için çeşitli etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, usta oyuncu merhum Kemal Sunal’ın kızı ve Güldüy Güldüy Show’un sevilen sunucusu Ezo Sunal tarafından, çocuklara yönelik olarak hazırlanan, hem eğitici hem de keyifli 3 atölye, 1 oyun ve 1 şarkı videosundan oluşan “LALALA DÜNYASI” Akdenizli küçüklerle buluşacak.

Çocuklar için müzik ve oyun dolu yepyeni bir dünya!

İlk atölye videosunun, 16 Nisan 2020 Perşembe günü (yarın) saat 11:00’de; Akdeniz Belediyesi ve Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’ın sosyal medya hesaplarından paylaşılacağı; “LALALA DÜNYASI”, tam 5 gün boyunca ve her gün aynı saatte Akdenizli çocuklara eğlence dolu anlar yaşatacak.

LALALA DÜNYASI…

LALALA; özellikle 2-7 yaş arası okul öncesi çağdaki çocuklar için hazırlanmış, ister evde, ister okulda yararlanabileceğiniz orijinal şarkılar, oyunlar, el işleri, hikâyeler ve ninnilerden oluşan kocaman bir dünya. Ezo Sunal’ın önderliğinde, okul öncesi çağdaki çocuklar için hazırlanan LALALA DÜNYASI; ister evde, ister okulda yararlanılabilecek zengin, yeni ve kocaman bir platform sunuyor.

Çocuklar için güzel şarkılar ve macera dolu hikâyelerin bulunduğu bu dünyada, ailelerin çocuklarıyla birlikte şarkılar söyleyip dans edebileceği, birbirinden eğlenceli ve keyifli aktiviteler de yer alıyor. Gelişim çağındaki çocukları harekete ve öğrenmeye yönlendiren LALALA’nın zengin içeriğini telefonunuzda, tablet veya kitabında keşfedebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments