Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAkdenizAkdeniz Belediyesi ücretsiz yaz okulu spor kursları başladı

Akdeniz Belediyesi ücretsiz yaz okulu spor kursları başladı

Akdeniz Belediyesi tarafından çocukları ve gençleri sporla tanıştırmak amacıyla her yıl düzenlenen ücretsiz yaz okulu spor kursları başladı.

Şafak Erdur-Seyfi Ali Türkoğlu futbol sahasında gerçekleşen açılışta, kurslara kayıt yaptıran çocuklara spor kıyafetleri dağıtıldı.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, çocukların geleceği için her türlü destek ve katkıyı vermeye hazır olduklarını belirterek, “Akdeniz Belediyesi olarak temel hedeflerimizden birisi, çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla tanıştırmak, onların spor yapmalarına imkan sağlamaktır. Akdeniz Belediyesi olarak spora, özellikle de altyapıya büyük önem veriyoruz. Bunu da uygulamalarımıza yansıtmaya çalışıyoruz. Bu sezon bizim bütün altyapı takımlarımız ciddi başarılar elde etti. Bunun devamı olarak da bugün yaz spor okulun açılışını gerçekleştiriyoruz. Amacımız daha çok çocuğumuza ulaşmak” dedi.

Akdeniz Belediyesi spor tesislerinin, çocuklar ve gençler için önemli bir fırsat olduğunu söyleyen Pamuk, “Bizler de gençlerimizin yetişmesi için elimizden gelen her türlü desteği, katkıyı sağlamaya devam edeceğiz. Sizlerle işbirliği içerisinde bu dönem verimli bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Herhangi bir spor dalıyla uğraşan bir genç, aynı zamanda akademik başarı anlamında da yaşıtlarından ayırt edilebiliyor. Onun için doğru bir tercih yaptığınızı, Akdeniz Belediyesi yaz spor okulunu da tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinizi belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

RELATED ARTICLES

1 Yorum

  1. Sayin baskanim ben mersin akdeniz huzurkentde oturuyoruz az degil huzurkentde 45.50.bin nufusu var huzurkent 50 yil oldu yine ayni yine ayni milyon dolarlar verildi kaldirim yapildi yapilan kaldirimlar kimse denetlemiyor.cok duzensiz engilemeli yazik okadar mazemeye duzenli aile parkimiz yok tarsusa ulasim belediye otobusler yok yollar asfat degil mezarlik doldu yeni mezarlik yok belediyenin lojmanlari ve fidanliklari var kimsiye oturmasina izin verilmediginden genclerin bira bali cekme yeri elektrik 220 volt yerine dusuk geliyor elektronik esyalar yaniyor ne 1 tane zabita gelipte denetim yapmiyor her 5 yilda bir belediye secimlerine yakin yollara kabataslak asvalt dokuluyor asfat ustune asfat dokule dokule yollarin ve binalarin arasinda 50cm kod fark var yagmur sulari binalara giriyor yani duzenli alis veris yapacak kapali pazar yerimiz var belediyeye ait ama kiralar pahali oldugundan kimse tutmuyor yani baskanim huzurkent.e sadece oy istemeye degil denetlenmek icinde geliniz lutfen anayoldan karsidan karsiya gecmek icin kactane can verildi ama halen ustgecit yok lutfen 1 kerede olsun huzurkenti gelip denetleyiniz saygilar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments